Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie.
Proszę zaktualizować przegladarkę do nowszej wersji lub wybrać inną z listy poniżej.

FierFox Google Chrome Opera Internet Explorera Safari
Biuletyn Informacji Publicznej Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pińczowie
Elektroniczna skrzynaka podawcza Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pińczowie
Program Wspieraj Seniora
A A A
Wersja dla niedowidzących
Kategoria

 

 

 

 UWAGA !


Ważny komunikat dla mieszkańców Gminy Pińczów oraz innych osób korzystających z usług Miejsko- Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pińczowie.

W związku z kolejnymi stwierdzonymi w Polsce przypadkami KORONAWIRUSA , w poczuciu odpowiedzialności oraz w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Gminy Pińczów, zwracamy się z prośbą do wszystkich osób korzystających z usług tut. Ośrodka, aby w miarę możliwości załatwiać sprawy w formie elektronicznej lub telefonicznie, a także o ograniczenie osobistych wizyt w tut. MGOPS .Przypominamy też, by oczekując na spotkanie z urzędnikiem, ze względu na własne bezpieczeństwo, zachować odpowiedni dystans od innych oczekujących.
Informujemy o konieczności przestrzegania zasad zalecanych przez służby sanitarne.Kontakt:  tel. 41 357 24 32       Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jednocześnie informujemy, że wszystkie wypłaty świadczeń wychowawczych, rodzinnych ,opiekuńczych oraz zasiłków z pomocy społecznej będą realizowane zgodnie z comiesięcznym planem.