Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie.
Proszę zaktualizować przegladarkę do nowszej wersji lub wybrać inną z listy poniżej.

FierFox Google Chrome Opera Internet Explorera Safari
Biuletyn Informacji Publicznej Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pińczowie
Elektroniczna skrzynaka podawcza Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pińczowie
Program Wspieraj Seniora
A A A
Wersja dla niedowidzących
Kategoria

W dniu 27 listopada 2014r. w Ośrodku Kształcenia Zawodowego w Pińczowie, ul. Żwirki i Wigury 40. odbyła się konferencja podsumowująca VII edycję Projektu „Aktywizacja zawodowa bezrobotnych w gminie Pińczów” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Program konferencji:

  1. Przywitanie zaproszonych gości oraz uczestników VII edycji Projektu „Aktywizacja zawodowa bezrobotnych w gminie Pińczów”
  2. Omówienie założeń EFS i POKL
  3. Wręczenie certyfikatów kończących szkolenie specjalistyczne
  4. Dyskusja
  5. Poczęstunek

W konferencji udział wzięli uczestnicy Projektu, zaproszeni goście oraz osoby bezpośrednio realizujące projekt. Koordynator oraz Dyrektor M-GOPS w Pińczowie powitali zebranych, podziękowali za wniesioną pracę, przypomnieli cel realizowanego projektu oraz zapoznali wszystkich zebranych z osiągniętymi rezultatami i produktami. Uczestnikom pogratulowano zaangażowania we wszystkie działania projektowe oraz wręczono certyfikaty ukończenia szkolenia. Po wystąpieniach przeprowadzono panel dyskusyjny. Z dyskusji przeprowadzonej z uczestniczkami projektu na temat jego realizacji wynikało, że udział w nim zwiększył wiarę we własne możliwości, rozszerzył już posiadane umiejętności oraz pozwolił zdobyć nowe kwalifikacje. Po zakończeniu konferencji wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na poczęstunek.