Wyjazd integracyjnyW dniu 17 sierpnia 2013r., w ramach projektu „Aktywizacja zawodowa bezrobotnych w gminie Pińczów”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Beneficjenci Ostateczni wraz z osobami zależnymi wzięli udział w wyjeździe integracyjno - edukacyjnym do Śląskiego Wesołego Miasteczka w Chorzowie.

Impreza prowadzona była przez doświadczonego przewodnika. Wszystkim osobom zapewniono ubezpieczenie NW, wyżywienie oraz wiele atrakcji.

Wyjazd integracyjny Wyjazd integracyjny Wyjazd integracyjny Wyjazd integracyjny
Wyjazd integracyjny Wyjazd integracyjny Wyjazd integracyjny Wyjazd integracyjny
Wyjazd integracyjny Wyjazd integracyjny Wyjazd integracyjny  
 

Śląskie Wesołe Miasteczko zajmuje powierzchnię 26 hektarów, wokół malowniczego stawu zlokalizowanych jest kilkadziesiąt karuzeli i innych urządzeń służących do zabawy oraz punkty gastronomiczne. Głównymi atrakcjami Wesołego Miasteczka są: samoloty duże, gwiazda duża - największy w Polsce diabelski młyn o średnicy 40 metrów, gondola, którą można się wznieść na wysokość ok. 45 metrów, pierwszy w Polsce rollercoaster, ześlizg do wody, skoternie (szalona jazda elektrycznymi pojazdami), beczka śmiechu, karuzela Enterprise, karuzele Apollo 2000 i Balerina oraz Pałac Strachów.

Wszystkie atrakcje, w których BO brali czynny udział sprawiły wiele radości, satysfakcji i zadowolenia.

Wyjazd miał charakter integracyjny, edukacyjny i turystyczny. Udział osób zależnych pozwolił na zacieśnienie więzi rodzinnych i spędzenie aktywnie czasu.